Автоцентр “ЛИГА ДРАЙВ” - офіційний дилер MG, м. Хмельницький, Україна
Лига Драйв

MG 4 EV LUX 2023

1 035 000 грн
Модель автомобіля:
Тип автомобіля: Електромобіль

Новий MG 4 EV, електро хетчбек,  201 к.с., місткість батареї 64kWh, дальність ходу WLTP 435км, RWD, автоматична КПП. Гарантія 7 років або 150 000 км., Темно-Сірий, світлий салон

Опис

Маневрений електричний хетчбек із неймовірними характеристиками водіння та розумними технологіями. MG4 з новою чисто електричною архітектурою MSP (Modular Scalable Platform), що забезпечує вашу безпеку завдяки найпередовішим технологіям. Немає необхідності платити додатково за такі корисні функції, як адаптивний круїз-контроль і асистент руху в заторах, їх ви отримуєте у базовій версії MG4. Вже в продажу, в наявності в автосалоні.

Системи безпеки:

ESP (Електронна система стабілізації)+Direct TPMS (Система прямого контролю тиску в шинах)+EPB (Електромеханічне стоянкове гальмо)+Auto hold (Система утримування гальма)+AEB (Автоматичне екстрене гальмування)+LDW (Система попередження про виїзд зі смуги)+LKA (Система допомоги утримання смуги руху)+ACC (Адаптивний круїз-контроль)+TJA (Система допомоги в заторах)+IHC (Розумне управління дальнім світлом)+SSA (Інтелектуальний асистент швидкості)+UDW (Попередження про нестабільне водіння)+MCB (Система повторного гальмування)

MG Pilot:

BSD(Виявлення сліпих сторін)+LCA (Асистент зміни смуги)+RCTA (Попередження про поперечний рух ззаду)+DOW (Попередження про відкриття дверей)+ELK (Екстренне утримання в полосі)+ RCW (Попередження про зіткнення ззаду)

 

Запис на тест-драйв

Залиште свої контактні дані, і ми Вам перетелефонуємо

Хочете придбати авто MG 4 EV LUX 2023

Залиште свої контактні дані, і ми Вам перетелефонуємо