Автоцентр “ЛИГА ДРАЙВ” - офіційний дилер MG, м. Хмельницький, Україна
Лига Драйв

MG Assistance 24/7

Ми дбаємо, щоб власники автомобілів MG насолоджувались автомобілем і поїздкою незалежно від обставин. Та дорога може бути непередбачуваною і для таких випадків працює всеукраїнська послуга MG Assistance – цілодобова допомога в дорозі.*

У разі виникнення нештатної ситуації, коли вам потрібна стороння допомога, варто лише зателефонувати за єдиним номером, що вказаний також у сервісній книжці, та отримати кваліфіковану допомогу.

За номером 0800508898 оператори потурбуються, щоб ваша поїздка продовжилась якомога швидше.

Послуги з евакуації

Покривається у випадку:

ДТП, пошкодження, електричної чи механічної поломки, виснаження основної/тягової акумуляторної батареї. Послуга надається один раз за термін дії програми в випадку ДТП, пошкодження, електрична чи механічна поломка; додатково надається один раз на термін дії програми в разі виснаження основної/тягової акумуляторної батареї для електромобілів.

Для будь якої поломки в межах 50-км від дому, яка підпадає під дію програми Евакуація, за запитом Клієнта, до домашнього авторизованого дилера MG, в іншому випадку – до найближчого авторизованого дилера MG. В разі виснаження основної/тягової акумуляторної батареї евакуація проводиться до найближчого місця зарядки.

Послуги НЕ надаються:

• для автомобілів, власники яких займаються перевезенням людей та вантажів на комерційних умовах (автомобілі прокатних компаній, автомобілі, які використовуються в якості таксі, навчальні автомобілі автошкіл (курсів водіння), тощо);

• для трейлерів/причепів;

• для автомобілів з пошкодженнями, які виникли внаслідок: ·

 • пожежі (за винятком випадків внутрішнього походження); ·
 • пошкодження скла; ·
 • втрати ключів чи закриття їх у автомобілі; ·
 • протиправних дії зі сторони третіх осіб; ·
 • військових дій; ·
 • стихійного лиха, поганих погодних умов; ·
 • затоплення; ·
 • участі в спортивних автомобільних змаганнях або інших змаганнях, як на професійній основі, так і в якості любителя; ·
 • участі в будь-яких парі; ·
 • OFF-ROAD (поломка поза дорогою загального користування); ·
 • встановлення аксесуарів, які не схвалені заводом-виробником (ГБО, сигналізація, що блокує двигун, тощо).

Технічна допомога в дорозі

Покривається у випадку:

Пошкодження, електричної або механічної поломки.

До послуг технічної допомоги відносяться:

 • запуск додаткової акумуляторної батареї на 12 В (додаткова АКБ) від стороннього джерела живлення.
  Дана послуга включає лише запуск додаткової АКБ від стороннього джерела живлення та не передбачає реалізацію чи організацію придбання нових елементів живлення, їх заміни чи ремонту.
  В разі, якщо Клієнт після вдалого запуску додаткової АКБ службою технічної допомоги не підтвердив факт усунення відповідної несправності (належним підтвердженням є надання Актів виконаних робіт з СТО, розрахункових документів про оплату таких послуг, та/або придбання запасних частин до ТЗ), та подібна ситуація виникла повторно, протягом одного місяця, клієнту буде відмовлено в отриманні послуги.
 • заміна пошкодженого колеса.
  Послуга надається один раз на термін дії програми. Клієнту буде організовано виїзд служби технічної допомоги, яка допоможе замінити колесо на запасне колесо Клієнта. Дана послуга НЕ включає реалізацію чи організацію придбання нових покришок чи колісних дисків, їх заміною та/або ремонтом. В разі пошкодження водночас двох або більше коліс, буде організована послуга евакуації.
  Якщо Клієнт не має запасного колеса, буде запропонована послуга евакуації транспортного засобу за рахунок клієнта. Для електромобілів в разі відсутності запасного колеса послуга евакуації надається безкоштовно, автомобіль доставляється до найближчого шиномонтажу.

НЕ покриваються наступні послуги: ·

 • витягування (з кювету, піску, багна, обмежувачів для паркування); ·
 • витягування при застряганні в снігу, багні, піску на дорозі; ·
 • OFF-ROAD (застрягання поза дорогою загального користування).

Клієнти MG мають право на безкоштовну допомогу на дорозі протягом першого року після реєстрації нового автомобіля. Проте щоразу, коли MG обслуговується в авторизованому сервісному центрі MG, допомога на дорозі продовжується на один рік безкоштовно, щонайбільше на сім років поспіль.

* Послуги надаються на всій території України, за виключенням території Автономної республіки Крим та території Донецької та Луганської областей, які є непідконтрольними українській владі відповідно до Постанови КМУ № 1085-р від 07.11.2014 р. (зі змінами та доповненнями) або інших аналогічних нормативних актів чинного законодавства. У будь-якому разі дія програми не поширюється на території, що офіційно оголошені зонами бойових дій, воєнних конфліктів, зон, що підпадають під санкції ООН. Виконавець ТОВ “Гарант-АСІСТАНС”, 03113, м.Київ, пр.Перемоги, 57, Україна, на замовлення ТОВ “Віннер Імпортс Україна, Лтд”.

Хочете придбати авто MG Assistance 24/7

Залиште свої контактні дані, і ми Вам перетелефонуємо

Запис на тест-драйв

Залиште свої контактні дані, і ми Вам перетелефонуємо