Автоцентр “ЛИГА ДРАЙВ” - офіційний дилер MG, м. Хмельницький, Україна
Лига Драйв

Автосервіс MG Care

Ми надаємо повний спектр послуг з сервісу легкових автомобілів:

  • діагностика всіх систем автомобіля (комп’ютерна діагностика, діагностика ходової частини, діагностика двигуна, експрес діагностика);
  • регламентне технічне обслуговування (заміна мастил, фільтрів, гальмівної та охолоджувальної рідини, ременів/ланцюгів ГРМ, свічки і т.д.);
  • заправка та діагностика системи кондиціонування (R134a), озонування салону;
  • установка газобалоного обладнання (4 покоління);
  • шиномонтаж, сезонне зберігання шин, розвал-сходження коліс;
  • установка аксесуарів (сигналізації, мультимедійні системи, відео-реєстратори, замок КПП Construct);
  • тонування скла автомобілів, регулювання світла фар;
  • кузовний ремонт (фарбування, рихтування, заміна лобового скла, полірування);
  • мийка кузову та хімчистка салону;

MG CARE – Ми дбаємо!

Турбота про ваш новий автомобіль MG є не лише вашою, а й нашою відповідальністю. Адже це авто, що носить ім’я MG, тому нам так важливо забезпечити вас насолодою від багатьох років і кілометрів безтурботного водіння і володіння. Наш офіційний сервіс MG завжди радий надати підтримку, необхідну для проведення комплексного обслуговування вашого автомобіля.

Досвідчені майстри

Усі працівники сервісних станцій MG мають досвід і підготовку, необхідні для виявлення будь-яких потенційних проблем з вашим авто, використовуючи при цьому найновіше діагностичне обладнання та якісний оригінальний інструмент, щоб ви могли насолоджуватись безтурботною експлуатацією багато років і кілометрів.

Ми дбаємо про те, щоб усі спеціалісти проходили регулярні тренінги з обслуговування та ремонту, а також тести на знання специфіки автомобілів MG.

Оригінальні запчастини

Використовуючи лише запчастини та аксесуари, схвалені компанією MG, наші сервісні центри надають лише оригінальні запчастини та витратні матеріали для заміни для зношених або пошкоджених вузлів, кожен з яких забезпечить безперебійну роботу вашого автомобіля.

Імпортер пропонує широкий асортимент запасних частин та витратних матеріалів в наявності в Україні, а також швидкі терміни поставки для специфічних запчастин.

Інтервали обслуговування

Планове обслуговування для вашого автомобіля MG має відбуватися через регулярні проміжки часу, зокрема через кожні 10 000 км або 12 місяців, залежно від того, що настане раніше.

Ми дбаємо, щоб на офіційних сервісних станціях MG ви отримували якісне обслуговування, плануючи свої витрати, тобто ніяких несподіваних витрат без вашої згоди та необхідності.

Хочете придбати авто Автосервіс MG Care

Залиште свої контактні дані, і ми Вам перетелефонуємо

Запис на тест-драйв

Залиште свої контактні дані, і ми Вам перетелефонуємо