Автоцентр “ЛИГА ДРАЙВ” - офіційний дилер MG, м. Хмельницький, Україна
Лига Драйв

Гарантія MG

Умови гарантії на автомобіль MG

На Ваш новий автомобіль MG поширюється базова гарантія (гарантія компанії SAIC далі – гарантія Виробника) – 5 років або 150 000 км для автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння та 7 років або 150 000 км для електромобілів (гарантійний строк).

Гарантійний строк обчислюється з дати, зазначеної в акті приймання-передавання ДТЗ, що визначається як дата придбання автомобіля. Якщо протягом гарантійного строку будь-яка деталь автомобіля, на яку розповсюджується гарантія Виробника, вийде з ладу з вини виробника, вона буде безкоштовно відремонтована або замінена будь-яким офіційним дилером на території України. Ремонт або заміна деталей, вузлів, агрегатів здійснюється за вибором офіційного дилера у відповідності до технічних рекомендацій виробника.

Гарантія на встановлені / замінені запчастини

Якщо будь-яка запчастина MG або SAIC, придбана у офіційного дилера MG та ним встановлена, вийде з ладу через дефект виготовлення або матеріалу, запчастина буде безкоштовно відремонтована або замінена (згідно з вимогами виробника) будь-яким офіційним дилером MG протягом 12 місяців або 20 000 км, з моменту встановлення/заміни запчастини за рахунок клієнта.

Гарантія на лакофарбове покриття

На Ваш новий автомобіль MG поширюється гарантія Виробника на лакофарбове покриття – 60 місяців від дати придбання або 150 000 км в залежності від того, що настане раніше. Якщо лакофарбове покриття кузова Вашого автомобіля потребує ремонту через виробничий дефект і при цьому відповідний елемент/ панель не має зовнішніх пошкоджень, необхідний ремонт буде виконаний безкоштовно будь-яким офіційним дилером MG в Україні.

Перфораційна гарантія

На Ваш новий автомобіль MG поширюється Перфораційна гарантія Виробника 5 років або 150 000 км в залежності від того, що настане раніше. Якщо будь-яка частина оригінального кузова автомобіля зазнає пошкодження від наскрізної корозії, то пошкоджена кузовна панель (панелі) буде безкоштовно відремонтована або замінена офіційним дилером компанії МГ (але якщо ця панель (панелі) кузова не має будь-яких зовнішніх пошкоджень). Термін дії Перфораційної гарантії починається з тієї самої дати, коли починає діяти базова гарантія на автомобіль.

На що не поширюється гарантія

Гарантійні зобов’язання не поширюються на:

 • Усунення несправностей, що виникли в результаті пожежі або дорожньо-транспортної пригоди, перевантаження автомобіля, неправильної експлуатації або недбалого догляду, використання автомобіля не за призначенням (в тому числі для участі у змаганнях та перегонах), затоплення автомобіля або потрапляння води.
 • Деталі, що піддаються природному зносу, звичайні витратні деталі та матеріали, а також компоненти, що підлягають поточному технічному обслуговуванню або періодичному ремонту чи заміні.
 • Усунення несправностей, які можуть бути пов’язані або виникли в результаті несвоєчасного проходження планового технічного обслуговування, а також проходження планового технічного обслуговування не в повному обсязі.
 • Усунення пошкоджень, що виникли в результаті недотримання рекомендацій Виробника по догляду за кузовом та лакофарбовим покриттям автомобіля.
 • Усунення несправностей, які можуть бути пов’язані або виникли в результаті внесення змін в конструкцію автомобіля або його компонентів, здійснення доробок (включаючи встановлення газового обладнання або здійснення будь-яких модифікацій системи керування двигуном), використання неоригінальних рідин, елементів, деталей та комплектуючих (включаючи сигналізацію) або встановлених не офіційним дилером компанії MG.
 • Усунення несправностей, що виникли в результаті використання пального неналежної якості або іншого типу, ніж рекомендовано Виробником для Вашого автомобіля (див .”Посібник користувача”, Посібник з експлуатації”, “Інструкцію з експлуатації”).
 • Усунення несправностей, які можуть бути пов’язані або виникли в результаті використання альтернативного палива в концентрації, що перевищує 7% для біодизельного пального та 10% для біоетанолового пального.
 • Усунення несправностей, які можуть бути пов’язані або виникли в результаті використання додаткових присадок або засобів для очищення, що можуть додаватися до палива або моторної оливи (якщо це не є рекомендацією Виробника).
 • Усунення недоліків/дефектів, що виникли в результаті несвоєчасного усунення корозії чи пошкоджень кузова та лакофарбового покриття.
 • Усунення несправностей та/або пошкоджень, що виникли в результаті дії зовнішніх факторів (наприклад: забруднення з повітряного середовища, пошкодження, спричинені грозою чи ураганом, затоплення автомобіля або потрапляння води, потрапляння стороннього предмету на/у будь-яку деталь автомобіля, пошкодження від каміння, подряпини, а також використання неналежних засобів для мийки та чищення).
 • Усунення несправностей, які можуть бути пов’язані або виникли в результаті ремонту, виконаного з недотриманням ремонтної технології компанії SAIC.
 • Усунення несправностей, які можуть бути пов’язані або виникли в результаті використання не-оригінальних запчастин, рідин або обладнання, а також в результаті обслуговування/ремонту автомобіля не на офіційному дилерському центрі.
 • Усунення побічних звуків (стукіт, скрипіння, шум, т .і .), що виникають під час руху автомобіля внаслідок взаємодії елементів двигуна, підвіски, кузова або салону, якщо джерело звуків не є наслідком недоліку і не впливає на загальний технічний стан автомобіля.

 

Додатково до обмежень, зазначених вище, ГАРАНТІЯ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ НА:

ремонт та заміну наступних елементів спричинених звичайним зносом, механічним пошкодженням або результатом дорожньо – транспортної пригоди:  елементи та деталі внутрішнього оздоблення та інтер’єру, деталі зовнішнього оздоблення та екстер’єру, щітки склоочисника, гальмівні колодки та гальмівні диски або барабани, диск зчеплення, амортизатори, амортизаційні стійки та їхні елементи, гумові деталі такі як шланги, патрубки та ремені.

Однією з умов, яких необхідно дотримуватись для збереження права на гарантійний ремонт, є здійснення всіх ремонтів та планових технічних обслуговувань автомобіля протягом гарантійного строку, тільки у офіційних дилерів компанії MG.

Інші випадки, що не підпадають під гарантію

Базова гарантія Виробника, Гарантія на лакофарбове покриття, Перфораційна гарантія, виключають відповідальність Виробника, дистриб’ютора та офіційного дилера за будь-які непередбачені або непрямі збитки, спричинені дефектом, на який поширюються вищезазначені гарантії. До таких збитків відносяться (але не обмежуються нижченаведеним переліком) спричинені незручності, витрати на транспортування, телефонні розмови, проживання, втрата прибутку та шкода, завдана майну. Будь-яка гарантія не поширюється на людей та їх фізичні ушкодження. Всі гарантійні зобов’язання Виробника та дистриб’ютора втрачають силу, якщо страхова компанія або інша відповідна організація офіційно визнає автомобіль таким, що не підлягає ремонту (повна загибель авто).

Хочете придбати авто Гарантія MG

Залиште свої контактні дані, і ми Вам перетелефонуємо

Запис на тест-драйв

Залиште свої контактні дані, і ми Вам перетелефонуємо