Автоцентр “ЛИГА ДРАЙВ” - офіційний дилер MG, м. Хмельницький, Україна
Лига Драйв

5-зірковий електрокросовер

MG ZS EV зарекомендував себе як доступний, сімейний електричний кросовер, який відповідає високим вимогам європейських автомобілістів. Також, коли йдеться про безпеку. MG ZS EV — перший електричний позашляховик у сегменті B, який отримав максимальні п’ять зірок у краш-тестах Euro NCAP!

MG має гострий погляд на передові технології. Перший в історії електромобіль MG з акумулятором розроблений з урахуванням безпеки та інновацій і оснащений високотехнологічною системою допомоги водієві MG Pilot в представленій в Україні комплектації. Модель також має надзвичайно жорстку конструкцію кузова з високоякісної сталі та енергопоглинаючий каркас. Крім того, акумуляторна батарея посилена балкою і захищена литою алюмінієвою рамкою.

MG ZS EV справив враження у всіх областях краш-тесту Euro NCAP, включаючи чотири ключові категорії тесту: дорослий пасажир, дитина, вразливий учасник дорожнього руху та система безпеки.

Технологія допомоги водієві MG Pilot забезпечує безпеку в автомобілі, який був розроблений для захисту пасажирів. Такі функції, як активне екстренне гальмування, моніторинг сліпих зон, система підтримки смуги руху та адаптивний круїз-контроль, були ключовими факторами п’ятизіркового рейтингу ZS EV.

Проводиться з 1997 року

Незалежний інститут краш-тестів Euro NCAP (Європейська програма оцінки нових автомобілів) став стандартом у Європі з 1997 року, коли йдеться про тестування безпеки транспортних засобів. Euro NCAP створив систему оцінки безпеки, щоб допомогти споживачам легше порівнювати транспортні засоби, щоб їм було легше визначити найбезпечніший вибір для своїх потреб. Завдяки його відмінній продуктивності та бажаному рейтингу «п’ять зірок», клієнти можуть бути впевнені, що MG ZS EV є безпечним і потужним електромобілем для їх сім’ї.

Хочете придбати авто 5-зірковий електрокросовер

Залиште свої контактні дані, і ми Вам перетелефонуємо

Запис на тест-драйв

Залиште свої контактні дані, і ми Вам перетелефонуємо