Автоцентр “ЛИГА ДРАЙВ” - офіційний дилер MG, м. Хмельницький, Україна
Лига Драйв

Кращий серед вживаних компактний електрокросовер

MG ZS EV був названий «Найкращим уживаним електричним невеликим позашляховиком» у конкурсі Electric Car Awards 2021, організованій британським автомобільним виданням What Car?

Компактний позашляховик особливо хвалять за його «майже неперевершене співвідношення ціни та якості».

What Car? є провідним автомобільним порталом і відомий своїми корисними рекомендаціями споживачам щодо нових та вживаних автомобілів. На нагороді Electric Car Awards 2021 повністю електричні автомобілі (EV) і гібриди з підзаряджанням (PHEV) ретельно перевіряються, щоб надати споживачам найкращі поради. Усі автомобілі розділені на різні категорії, і, очевидно, у кожній категорії може бути лише один переможець.

Крім того, вперше, What Car? також зачепив уживані електромобілі у своєму великомасштабному дослідженні. Це цінне доповнення, оскільки пропонується все більше і більше вживаних електромобілів і PHEV, а споживчий попит сильно зростає по всій Європі. Покупці автомобілів хочуть знати, який автомобіль є найкращим у певному ціновому діапазоні. Тим більше, що більшість покупців вживаних автомобілів – приватні особи, які хочуть вдало витратити свої заощадження.

Тому ми дуже раді бути оголошеними переможцем серед вживаних електромобілів. На думку дослідників What Car?, MG ZS EV є найкращим електромобілем, який ви можете придбати в сегменті малих позашляховиків. Раніше MG ZS EV також був оголошений переможцем у категорії «Електричний автомобіль» на виборах Фламандської автомобільної асоціації (VAB) у Бельгії «Сімейний автомобіль року 2021».

 

Розумний вибір

«Ми розпочали подорож Європою з новим брендом від нового виробника. Дуже приємно бачити, що нашу продукцію вже зустріли з таким ентузіазмом у Європі», – говорить Метт Лей, генеральний директор MG Motor Europe.

Коли ми говоримо, що MG — це «розумний вибір», ми маємо на увазі, що – окрім того, що вони пропонують добре розроблені, технологічно просунуті моделі з високими стандартами якості, які є одними з найбезпечніших у своєму класі – вони також пропонуються за чесною ціною. Зараз це також відбивається на ринку вживаних автомобілів.

Але розумні не лише автомобілі: вся подорож та досвід клієнта також є «розумними». Це стосується того факту, що MG виступає за прямий, прозорий та ефективний досвід роботи з клієнтами. Від легкого процесу купівлі до безтурботного післяпродажного обслуговування, гарантійного обслуговування та регулярного обслуговування, частково завдяки 7-річній гарантії виробника на електромобілі MG ZS EV.

Хочете придбати авто Кращий серед вживаних компактний електрокросовер

Залиште свої контактні дані, і ми Вам перетелефонуємо

Запис на тест-драйв

Залиште свої контактні дані, і ми Вам перетелефонуємо